Team BIG MASS™
Ludzie tworzący innowacje
KIEDY KONKURENCJA ZWALNIA, MY DZIAŁAMY

W BIG MASS™ wiemy co to innowacje. Nie pozwalamy sobie na tworzenie półśrodków. Zawsze staramy się tworzyć produkty idealne dla profesjonalisty i amatora. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów w różnym wieku i z różnymi zainteresowaniami. To pozwala nam tworzyć produkty odważne i jakościowo na najwyższym mnożliwym poziomie.

Wiemy, że stosowanie choćby najprostszego produktu rodzi wiele pytań. Dlatego nasz team składa się nie tylko z wykwalifikowanych twórców ale też z dobrze przygotowanych doradców.
Jesteśmy pewni, że nasze produkty przypadną Tobie do gustu. Są wykonane w nowoczesnej technologii. Ich właściwości są dostosowane do realiów remontu i charakterystyki budynku. Ponadto chcemy aby produkty z rodziny BIG MASS™ były łatwo dostępne. Kupisz je w wielu marketach budowlanych OBI na terenie całej Polski.
BIG&nbspMASS™ - idealna ściana
Oficjalnym partnerem technologicznym BIG MASS™ jest Grupa GALERIS™. Grupa GALERIS™ jest implementatorem systemu internetowego BIG MASS™. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. ©2020.
Grupa GALERIS