Rodzina produktów BIG MASS™. Gotowy klej do płytek. Gotowa masa szpachlowa. Gotowy klej do łączenia płyt G-K
BIG MASS™
Profesjonalne kleje i masy szpachlowe
Nasze nowoczesne spojrzenie na rozwijanie profesjonalnych produktów skupiło się na nowej marce BIG MASS™. Niezwykle profesjonalne a zarazem tworzone z myślą o indywidualnych odbiorcach produkty, pomagają nam wyprzedzać konkurencję w branży chemii budowlanej. Już teraz wdrażamy 3 gotowe do użycia produkty z rodziny BIG MASS™. Zapoznaj się z wyjątkowymi właściwościami naszych nowych klejów i mas szpachlowych.

Bez ustanku pracujemy nad nowymi produktami, które zasilą rodzinę BIG MASS™. Ale już teraz dajemy Tobie idealne 3 produkty:
  • BIG MASS™ MS-2,
  • BIG MASS™ MS-3,
  • BIG MASS™ DK-50.
BIG MASS™ MS-2
To GOTOWA BIAŁA MASA SZPACHLOWA. Jest bardzo wytrzymała i idealna do wykonywania gładzi na ścianach i sufitach wewnątrz budynków.

BIG MASS™ MS-3
To GOTOWA MASA SZPACHLOWA DO ŁĄCZENIA PŁYT G-K. Jest to uniwersalna masa szpachlowa do wykonywania gładzi oraz dołączenia płyt gipsowo kartonowych bez taśmy.

BIG MASS™ DK-50
To GOTOWY KLEJ DYSPERSYJNY DO PŁYTEK. Jest przeznaczony do przyklejania płytek ceramicznych ściennych i podłogowych.
BIG MASS™ - Dla kogo?
Dla każdego kto remontuje
Mamy świadomość indywidualnych potrzeb każdego kto remontuje lub buduje. Dlatego nowa marka BIG MASS™ pozwoli każdemu wykonać niezbędne prace. Tworzymy produkty gotowe i zawsze możliwie najłatwiejsze w użyciu. Stawiamy na profesjonalistów i amatorów branży. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom fachowców. Dlatego produkty z rodziny BIG MASS™ tak szybko wkraczają na rynek chemii budowlanej.
Jesteśmy pewni, że nasze produkty przypadną Tobie do gustu. Są wykonane w nowoczesnej technologii. Ich właściwości są dostosowane do realiów remontu i charakterystyki budynku. Ponadto chcemy aby produkty z rodziny BIG MASS™ były łatwo dostępne. Kupisz je w wielu marketach budowlanych OBI na terenie całej Polski.
BIG MASS™ - idealna ściana
Oficjalnym partnerem technologicznym BIG MASS™ jest Grupa GALERIS™. Grupa GALERIS™ jest implementatorem systemu internetowego BIG MASS™. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. ©2020.
Grupa GALERIS